szkoła tańca poznań

Proponujemy zajęcia integracyjne-relaksujące dla pracowników firm, inspirowane nowatorską metodą z USA.

Proponowane przez nas zajęcia dla firm stanowią idealny sposób na rozładowanie napięcia, przyczyniając się do zwiększenia poziomu efektywności i satysfakcji zawodowej. Starannie opracowany program pozwala rozluźnić ciało, odprężyć się i zrelaksować, a także lepiej zintegrować się z grupą. Tego typu zajęcia integracyjne skutecznie uwalniają emocje, które nie sprzyjają zdrowiu psychicznemu i fizycznemu.

Skumulowana frustracja, negatywna energia może znajdować swoje ujście w konfliktach i różnych działaniach, które stają się realną przeszkodą w realizowaniu zadań zawodowych i osobistych.
Proponowane zajęcia są sposobem na „zresetowanie” napięcia i blokad, które - jeśli nie są uwolnione - wpływają wymiernie na niski poziom efektywności oraz satysfakcji zawodowej.
Jeśli pracownik znaczną część czasu spędza na przeglądaniu portali społecznościowych bądź angażowaniu się w rozmowy „za plecami”, odkłada obowiązki na później, jest sfrustrowany, ma skłonność do konfliktów, świadczy to o energii, która nie jest właściwie spożytkowana, a znajduje ujście w tak zwanych „zachowaniach pasywnych”.
Rezultatem zajęć opartych o proste, naturalne ruchy jest odprężenie, zrelaksowanie, efekt „restartu” już po pierwszych zajęciach. Powrót do źródła, do siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem dają podstawy do dalszych kroków, jakimi są inwestycje w swoją wiedzę zawodową. Jeśli odwrócimy kolejność - nie uzyskamy wyników, bądź będą one wypracowywane z większym wysiłkiem, niż gdybyśmy wykorzystali świadomość naszych uczuć, emocji, a te uwalniali poprzez ruch.

Takie spotkanie to jak oczyszczenie czy otwarcie korka w wannie, aby pozbyć się tego, co niepotrzebne. Po spotkaniu poczujesz odprężenie, lekkość, otwartość.

Zajęcia prowadzi Dawid Belach

Termin do uzgodnienia dla zainteresowanej grupy (min. 10 osób).

Informacje - Poznańska Akademia Tańca
tel. 501 01 18 18 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co należy zabrać?

Spotkanie obejmuje ruch, jak i siedzenie na podłodze - dobrze jest zabrać ze sobą wygodne, luźne ubranie (np. dres), miękkie obuwie lub skarpety, ewentualnie coś miękkiego do siedzenia np. koc czy poduszkę.

Zobacz profil wydarzenia: www.facebook.pl/CZUJnia

Lekcje odbywają się w Poznańskiej Akademii Tańca zlokalizowanej w atrakcyjnym miejscu miasta.

Współpracowali z nami:

Korporacja Akademicka Chrobria (kursy tańca)
Fundacja Dobrze że jesteś - Poznań (warsztat integracyjny)
Gmina Nowy Tomyśl (warsztat profilaktyczny - integracja i rozwój poprzez ruch)
WRIGLEY Poland (kurs tańca)
Centrum Franowo (pokaz tańca)
Kompania Piwowarska (pokaz tańca)
King Cross Marcelin (pokaz tańca)
Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości (kurs tańca)
Wyższa Szkoła Bankowa (kurs tańca), zobacz list referencyjny,
IBP Instalfittings (kurs tańca), zobacz list referencyjny,
Blue Sky Travel (kurs tańca)
Klub Balzac (pokaz tańca)
Skanska (kurs tańca)
Hausner (kurs tańca)

Zapraszamy do współpracy !

TYSIĄCE

KURSANTÓW

OD TEGO ROKU UCZĘ

OD TEGO ROKU TAŃCZĘ