szkoła tańca poznań

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących, który organizuje nasza szkoła tańca w Poznaniu, stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które pragną poznać podstawowe kroki oraz figury tańców.

Lekcje pozwalają poznać najważniejsze podstawy tańca towarzyskiego. Na kursie realizowany jest Światowy Program Tańca z zastosowaniem autorskiego programu naszej szkoły tańca, który wypracowaliśmy dzięki wieloletniej współpracy z parami początkującymi.

Nauka obejmuje tańce:

  • walc angielski,
  • cha-cha,
  • discofox
  • tango,
  • walc wiedeński,
  • jive

Dodatkowo pod koniec lekcji zatańczymy popularne na balach tańce jak grecka zorba, rosyjski kazaczok, czy belgijka.

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących trwa dwa miesiące i obejmuje osiem cotygodniowych spotkań trwających 75 minut. Zajęcia odbywają się w naszej szkole tańca zlokalizowanej w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań.

TERMINY I CENY

Start kursu:
30 listopada, czwartki, 19:10

Start kursu bez konieczności zapisu w parze:
12 stycznia, piątki, 19:00 (w trakcie tego kursu następuje regularna zmiana partnerki/partnera)

patrz cennik
Kurs prowadzi Dawid Belach - instruktor tańca i ruchu

TYSIĄCE

KURSANTÓW

OD TEGO ROKU UCZĘ

OD TEGO ROKU TAŃCZĘ