Nie umiem tańczyć i co zrobić w takim Poznaniu?
Spośród wielu różnego rodzaju zajęć, które proponuje nasza szkoła tańca w mieście Poznań, szczególnym zainteresowaniem cieszy się miesięczny kurs tańca użytkowego: disco + blues. Sprawdza się on znakomicie w codziennych sytuacjach, takich jak wyjście do klubu czy impreza u znajomych, jak również podczas specjalnych okazji (wesele, sylwester, bal studniówkowy, itp.)

Kurs tańca użytkowego, odbywający się w naszej szkole tańca w Poznaniu, obejmuje cztery lekcje trwające po 75 minut. W trakcie zajęć uczymy tzw. tańca 2 na 1, zawierającego różne luźne kombinacje zabaw w parze oraz wolnego bluesa.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą poznać podstawy tańca w parze i nauczyć się, jak w swobodny sposób poruszać się na parkiecie.

Cena kursu tańca użytkowego

patrz cennik

Najbliższy termin:

7 listopada, czwartki, 18:00

 

TYSIĄCE

KURSANTÓW

OD TEGO ROKU UCZĘ

OD TEGO ROKU TAŃCZĘ