DAWID BELACH - założyciel i właściciel
 

W wieku 10 lat poszedłem na kurs tańca w ośrodku kultury. Już tego dnia wiedziałem, że taniec jest czymś niesamowitym, zacząłem marzyć o tym, żeby zostać kiedyś nauczycielem tańca.

Moją pierwszą nauczycielką tańca była Pani Maria Irena Gonet, człowiek o niesamowitej elokwencji i kulturze. Dzięki niej taniec towarzyski stał się moją dziecięcą miłością.

Muzyka orkiestr tanecznych takich jak Hugo Strasser, Max Greger czy Gunter Noris stała się jedną z moich największych pasji, słuchałem tych nagrań nieustannie. Wszystko kręciło się wokół zajęć, treningów, turniejów, pokazów tańca, muzyki, obozów tanecznych, wyjazdów.

Do końca 2001 roku tańczyłem wyczynowo na turniejach tańca w Polsce i za granicą. W roku 2002 otrzymałem uprawnienia instruktorskie kończąc studium organizowane przez Polskie Towarzystwo Taneczne przy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Tego samego roku rozpocząłem swoje taneczne życie zawodowe od prowadzenia zajęć dla studentów Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Medycznej w Poznaniu.
Po kilku latach udało się stworzyć Poznańską Akademię Tańca, czego owocem są tysiące osób, które uczestniczyły w moich zajęciach.

Te kilkadziesiąt już lat zajmowania się tańcem to nie tylko nabywanie praktyki i doświadczenia, to również ciekawe obserwacje związane z tym, jak człowiek przyswaja ruch i jaki ma to wpływ na jego osobowość.

Zakochany w tangu argentyńskim. 

Kwalifikacje:
- tańczę od 1990 roku
- do 2001 roku tancerz turniejowy Polskiego Towarzystwa Tanecznego
- 1990-2001 szkolenia, turnieje i pokazy tańca w Polsce i za granicą
- od 2002 roku uprawienia instruktorskie, instruktor sportu: specjalizacja - taniec sportowy - taniec towarzyski

Dawid Belach - mój blog

Prowadzi zajęcia: taniec towarzyski, taniec użytkowy, pierwszy taniec dla par przed ślubem, tango argentyńskie.
Dawid Belach
 
 
 
TOMASZ SĘPOWICZ

Tomasz specjalizuje się w tangu argentyńskim, którym zajmuje się od 2013 roku.
Podczas zajęć dzieli się swoją pasją do tanga, zwraca szczególną uwagę na właściwy przekaz informacji i komunikację. Kursanci bardzo lubią jego zajęcia, szczególnie jego otwartość, dokładność i zaangażowanie.

Prowadzi zajęcia: Tango argentyńskie

tomasz sepowicz
 
 
OLGA GULCZ
 

Pasjonatka wszelakich odmian tańca latynoamerykańskiego, w szczególności Nowojorskiej Salsy. Ostatnie 13 lat Olga spędziła w mieście powszechnie uznawanym za Europejska stolice Nowojorskiej Salsy - w Londynie. Tam właśnie korzystając z niekończących się możliwości brała udział w miejscowych festiwalach i warsztatach, zarówno jako instruktor jak i uczeń.
Z ogromna otwartością umysłu uwielbia dzielić się swoja wiedza i pasja do tańca z innymi, jak i czerpać ja od innych.
Wiecznie poszukując nowych doznań na parkiecie, Olga podróżuje po festiwalach calej Europy. Jej ulubione miejsca to Londyn, Paryż, Wiedeń i Sibenik w Chorwacji. Uważa, że w życiu jak i w tańcu każdego dnia uczymy się czegoś nowego, a w tańcu żaden ruch nie jest błędem, wręcz przeciwnie - możliwością stworzenia czegoś innego. Na swoich zajęciach stara się wykorzystywać różnorodność i swobodę, z jaka każdy porusza się indywidualnie, tak aby wspólnie stworzyć spójna całość.

Prowadzi indywidualnie: Bachata, Salsa

olga gulcz
 
 
MATEUSZ BARTKOWIAK
 
Tancerz towarzyski posiadający mistrzowską klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Przez prawie 20 lat szkolił swój warsztat u najlepszych trenerów i tancerzy na świecie. Współpracując m.in. z Romanem Pawelcem, Michałem Malitowskim i Joanną Leunis, Melią i Sergeyem Surkovem, Iwoną Golczak, Kirillem Belorukovem, Andrzejem Suchockim i Natalią Piecewicz. Obecnie dzieli się swoją wiedzą i pasją z kursantami naszej szkoły. Współpracował również z SOSW dla dzieci niewidomych w Owińskach prowadząc zajęcia ruchowe z elementami choreoterapii. W tańcu najważniejsze są dla niego emocje i to by każdy czuł się dobrze w swoim ciele.

Prowadzi zajęcia: Taniec towarzyski, pierwszy taniec weselny, zajęcia pro-am dla pań
bartkowiak
 
JULIA JAROSZ
 
W wieku 8 lat rozpoczęła swoją przygodę z tańcem. Ponad 9 lat trenowała taniec towarzyski pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce i na świecie; Przemka Łowickiego, Andrzeja Suchockiego, Natalii Piecewicz, Agaty Szybiak, Igora Wilczyńskiego, Marka Kostatego i Pauliny Glazik. Od trzech lat realizuje się również w dancehall'u. Szkoliła się w Paryskiej szkole tańca MRG i Studio 511 w Reims (Francja). Tam zakochała się również się w Afrodance. Uwielbia podejmować wyzwania i zdobywać nowe doświadczenia. Jej taniec, energia i charyzma sprawiają, że potrafi zarazić każdego swoją pasją.
 
Prowadzi: lekcje pierwszego tańca, taniec towarzyski, indywidualnie dancehall oraz afro.
 
 
 
 
.

TYSIĄCE

KURSANTÓW

SETKI

PAR WESELNYCH

OD TEGO ROKU UCZYMY