mako

"Atmosfera w szkole: przyjazna, ciepła.
Instruktor: otwarty, wyrozumiały, a przede wszystkim bardzo kompetentny, ze świetnym podejściem pedagogicznym i olbrzymim zapleczem merytorycznym. Każdy ruch był wytłumaczony, a co najważniejsze wszystkie instrukcje trafiały do mnie -laika ;)

Piotr Makolągwa (chodzi na zajęcia z tanga argentyńskiego)

 

magdaoldynska

"Tego, czego doświadcza nasza dusza w ciele poprzez taniec nie da się wycenić To jest wartość nadrzędna. Dziękuje za wszystko, czego doświadczam podczas lekcji indywidualnych."

Magdalena Ołdyńska (uczęszcza na lekcje indywidualne z tańca towarzyskiego oraz tanga argentyńskiego)

 

"Najlepsza szkoła tańca w Poznaniu! Dawid jest cudowny i nauczy tańczyć dosłownie każdego." ht
Ktps://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f605.png");">?

Klaudia Dolińska-Kaczmarek (układaliśmy pierwszy taniec weselny)

 

"Dwa lata temu braliśmy udział w kursie dla początkujących (dostaliśmy w prezencie gwiazdkowym). Nic więc dziwnego, że przed ślubem nie szukaliśmy nigdzie indziej i wróciliśmy do Poznańskiej Akademii Tańca na indywidualne lekcje. Dojeżdżaliśmy na drugi koniec miasta - bo warto. Jeżeli chcesz w super atmosferze przygotować się do pierwszego tańca, a potem bez stresu go zatańczyć i zachwycić gości na własnym weselu - to miejsce dla Ciebie;) "

Paulina Majer (układaliśmy pierwszy taniec weselny)

 

pm

"Byliśmy z narzeczonym (już mężem!) na kursie tańca użytkowego dla par, żeby oswoił się z tańcem i nauczył bujać do rytmu na potrzeby naszego wesela.
Dawid Belach to świetny prowadzący! Dzięki jego instrukcjom nauczyliśmy się wspólnie kilku figur i już nie wyglądamy na imprezach jak sierotki "

Natalia Konkol (chodzili na kurs tańca użytkowego)

 

 

N;)"

TYSIĄCE

KURSANTÓW

SETKI

PAR WESELNYCH

OD TEGO ROKU UCZYMY