Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących, który organizuje nasza szkoła tańca w Poznaniu, stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które pragną poznać podstawowe kroki oraz figury tańców.

Lekcje pozwalają poznać najważniejsze podstawy tańca towarzyskiego. Na kursie realizowany jest Światowy Program Tańca z zastosowaniem autorskiego programu naszej szkoły tańca, który wypracowaliśmy dzięki wieloletniej współpracy z parami początkującymi.

Nauka obejmuje tańce:

  • walc angielski,
  • cha-cha,
  • discofox
  • tango,
  • walc wiedeński,
  • jive

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących trwa dwa miesiące i obejmuje osiem cotygodniowych spotkań trwających 75 minut. Zajęcia odbywają się w naszej szkole tańca zlokalizowanej w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań.
Po ukończeniu kursu będzie możliwość kontynuacji w ramach grupy miłośników tańca we wtorki o godz. 18:00.

TERMINY I CENY

Najbliższy termin :

23 stycznia, czwartki, 19:15

patrz cennik

TYSIĄCE

KURSANTÓW

OD TEGO ROKU UCZĘ

OD TEGO ROKU TAŃCZĘ