1. Organizatorem zajęć i administratorem danych osobowych jest Poznańska Akademia Tańca Sp. zo.o., ul. Morawskiego 3/19, 60-239 Poznań, NIP 7792511500
Dane klientów będą przetwarzane w celu realizacji rezerwacji.

2. Zajęcia grupowe w dniach od poniedziałku do soboty oraz lekcje indywidualne prowadzone są w udostępnianej sali La Pasion - Dom Tanga Argentyńskiego przy ulicy Sikorskiego 22 w Poznaniu. Grupowe zajęcia niedzielne prowadzone są w udostępnianej sali Retro Dance Studio przy ulicy Wielkiej 19/7 w Poznaniu.

3. Zapisy na kurs grupowy przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu 501011818 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warunkiem udziału w kursie jest dokonanie zapisu poprzez podanie imion i nazwisk zapisywanych osób, numeru telefonu kontaktowego, oraz uiszczenie płatności przed rozpoczęciem zajęć. Płatności dokonywane w dniu rozpoczęcia zajęć można dokonać gotówką lub kartą płatniczą. Nieobecność podczas zajęć nie wpływa na przedłużenie dokonanej płatności. W przypadku odwołania zajęć przez Organizatora zostanie zapropowany alternatywny termin zajęć bądź zwrot za odwołane zajęcia. Rezygnacja z kursu musi być dokonana drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Pozostała część opłaty za zajęcia zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od otrzymania maila z rezygnacją.

4. Zapisy na lekcje indywidualne dokonywane są poprzez formularz rezerwacyjny na stronie https://akademia.asysto.pl/wizyta/krok3//6293
Rezerwacje dokonane poprzez formularz muszą zostać opłacone płatnością elektroniczną. Rezerwacje dokonane bez płatności są anulowane.
Anulowanie bądź zmiana opłaconej rezerwacji możliwa jest przy wykorzystaniu linka otrzymanego w mailowym potwierdzeniu rezerwacji. Do 24 godzin przed zarerwowanym terminem zmiana rezerwacji nie podlega dodatkowym opłatom, po tym terminie zmiana rezerwacji może być dokonana wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy oraz po uiszczeniu opłaty w wysokości 30 zł. Anulowanie lekcji do 24 godzin przed zarezerowanym terminem jest bezpłatne.
Rezygnacja z lekcji musi być dokonana drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Pozostała część opłaty za lekcje zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od otrzymania maila z rezygnacją. W przypadku rezygnacji z lekcji w terminie krótszym, niż 24 godziny przed zarezerwowanym terminem, zwrot będzie potrącony o 10% wpłaconej kwoty. W przypadku nie pojawienia się na lekcji nie przysługuje prawo do zwrotu otrzymanej płatności.

5. W celu wystawienia faktury, konieczne jest zgłoszenie tego przed dokonaniem wpłaty.

6. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłynięcia zapisu i uiszczenia wpłaty.

7. W przypadku małej ilości uczestników, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć, przesunięcia lub skrócenia kursu.
W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby osób niż minimalna liczba potrzebna do rozpoczęcia kursu Organizator ma prawo rozwiązać grupę. W takim przypadku zwrócona zostanie dokonana wpłata lub umożliwione przepisanie do innej grupy, w której są miejsca.

8. Zapisując się na zajęcia, uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, które pozwala na czynny udział w zajęciach tanecznych.

9. Każdy kursant zobowiązany jest do wejścia na sale taneczną w zmienionym, czystym, obuwiu sportowym na płaskiej podeszwie. Zmiana obuwia nastąpić musi na terenie prowadzonych zajęć. Instruktor lub pracownik recepcji ma prawo nie dopuścić kursanta do zajęć, jeżeli ma na sobie obuwie nie spełniające powyższego wymogu.

10. Uczestnikami zajęć mogą być tylko osoby, które dokonały opłaty.

11. Organizator nie ubezpiecza uczestników zajęć od nieszczęśliwych wypadków powstałych bez winy osób działających z ramienia Organizatora.

12. Organizator nie odpowiada za przedmioty wartościowe, dokumenty i inne przedmioty Kursanta w trakcie pobytu na terenie Organizatora.

TYSIĄCE

KURSANTÓW

SETKI

PAR WESELNYCH

OD TEGO ROKU UCZYMY