Szkoła tańca to nie tylko fizyczne miejsce. To również przestrzeń, w której przez określony czas będziesz uczyć się kroków tanecznych oraz relacji z drugim człowiekiem poprzez kontakt niewerbalny, jakim jest mowa ciała.
Będziesz tworzyć razem z innymi grupę, która przychodzi we wspólnym celu jakim jest nie tylko nauka tańca, ale również oryginalne, atrakcyjne spędzenie czasu. Dlatego warto pomyśleć o przygotowaniu do lekcji już na poziomie wyjścia z domu.

1. Przygotuj sobie rzeczy, w których czujesz się dobrze. Nie ma żadnych wymogów co do stroju. Nie przychodź w stroju, w którym nie czujesz się komfortowo. To nie pokaz mody, ani bankiet z etykietą. Czuj się swobodnie.

2. Zadbaj o dobry nastrój. Jeśli nie masz dziś humoru, to nie rezygnuj jednak z lekcji. Ruch ciała i muzyka pomogą Ci rozładować trudne emocje. Jeśli jednak możesz jeszcze przed lekcją zadbać o dobrą atmosferę z partnerką czy partnerem, to z pewnością będzie to sprzyjać.

3. Przed lekcją lepiej nie jeść zbyt ciężkiego posiłku oraz nie pić gazowanych napojów. Zdarzyło się, że ktoś najadł się i ... zaspał na lekcję :-) Nie przychodź też głodny :-)

4. Jeśli jest to kolejna lekcja, spróbuj w pamięci przypomnieć sobie kroki. Tradycyjnie będzie na lekcji powtórka, ale powtórka, którą zrobiłeś już przed lekcją na poziomie pamięciowym, da Ci poczucie pewności w tańcu.

5. Pamiętaj, taniec to przyjemność i radość :-)

TYSIĄCE

KURSANTÓW

SETKI

PAR WESELNYCH

OD TEGO ROKU UCZYMY