Bachata to taniec, który w ostatnich latach robi furorę. Muzyka latynoska i większość hitów w tej kategorii opartych jest o rytm właśnie tego tańca.
Ten zmysłowy taniec pochodzi ze słonecznej Dominikany. 
Romantyczna muzyka o miłości i westchnieniach przywołuje uśmiech na każdej twarzy, która ją usłyszy, a biodra same rwą się do tańca. 
Bachata tańczona w rytmie na cztery, zachęca swą prostotą i łatwością do nauki wszystkich tych, którzy chcą się dobrze bawić bez względu na wiek i poziom zaawansowania czy okazję.

Kurs bachaty w naszej szkole prowadzi Olga Gulcz, która z ogromną otwartością umysłu uwielbia dzielić się swoją wiedzą i pasją do tańca z innymi.
Wiecznie poszukując nowych doznań na parkiecie, Olga podróżuje po festiwalach calej Europy. Jej ulubione miejsca to Londyn, Paryż, Wiedeń i Sibenik w Chorwacji. Uważa, że w życiu jak i w tańcu każdego dnia uczymy się czegoś nowego, a w tańcu żaden ruch nie jest błędem, wręcz przeciwnie - możliwością stworzenia czegoś innego. Na swoich zajęciach stara się wykorzystywać różnorodność i swobodę, z jaka każdy porusza się indywidualnie, tak aby wspólnie stworzyć spójna całość.

Bachaty w naszej szkole nauczysz się w formie lekcji indywidualnych.
Zapytaj o dostępne terminy :-) W przypadku lekcji indywidualnych terminy są elastyczne i możemy je dopasować do Twojego grafiku :-)

 patrz cennik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

TYSIĄCE

KURSANTÓW

SETKI

PAR WESELNYCH

OD TEGO ROKU UCZYMY