Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących, który organizuje nasza szkoła tańca w Poznaniu, stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które pragną poznać podstawowe kroki oraz figury tańców.

Lekcje pozwalają poznać najważniejsze podstawy tańca towarzyskiego. Na kursie realizowany jest Światowy Program Tańca z zastosowaniem autorskiego programu naszej szkoły tańca, który wypracowaliśmy dzięki wieloletniej współpracy z parami początkującymi.

Nauka tańca obejmuje następujące tańce:

  • walc angielski,
  • cha-cha,
  • discofox
  • tango,
  • walc wiedeński,
  • jive


Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących odbywa się obecnie w formie lekcji indywidualnych.
Jeśli zastanawialiście się nad kursem tańca towarzyskiego w postaci zajęć grupowych, chcemy Was zaprosić na stałe zajęcia tanga argentyńskiego dla początkujących.
Dlaczego tango argentyńskie zamiast tańca towarzyskiego?
W dzisiejszych czasach niewiele jest miejsc, w których można zastosować tańce towarzyskie. W przypadku tanga argentyńskiego każdego dnia w Poznaniu odbywają się "milongi", czyli potańcówki tangowe.
Dlaczego więc nie wybrać tańca, który będzie praktyczny do wykorzystania w każdej chwili, gdy będziecie mieli na to ochotę?
Jeśli zastanawialiście się nad kursem tańca towarzyskiego, aby nauczyć się tańczyć na imprezach, proponujemy grupowy kurs tańca użytkowego.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole tańca zlokalizowanej na Wildzie na terenie La Pasion - Dom Tanga Argentyńskiego - Poznań.

patrz cennik

ZAPISZ SIĘ

TYSIĄCE

KURSANTÓW

SETKI

PAR WESELNYCH

OD TEGO ROKU UCZYMY