SPRAWDŹ NAS! OPINIE O NAS TUTAJ LUB W GOOGLE
Dawid Belach, tango argentyńskie

DAWID BELACH - założyciel i właściciel

Prowadzi zajęcia: tango argentyńskie

W wieku 10 lat poszedłem na kurs tańca w ośrodku kultury. Już tego dnia wiedziałem, że taniec jest czymś niesamowitym, zacząłem marzyć o tym, żeby zostać kiedyś nauczycielem tańca.

Moją pierwszą nauczycielką tańca była Pani Maria Irena Gonet, człowiek o niesamowitej elokwencji i kulturze. Dzięki niej taniec towarzyski stał się moją dziecięcą miłością.

Muzyka orkiestr tanecznych takich jak Hugo Strasser, Max Greger czy Gunter Noris stała się jedną z moich największych pasji, słuchałem tych nagrań nieustannie. Wszystko kręciło się wokół zajęć, treningów, turniejów, pokazów tańca, muzyki, obozów tanecznych, wyjazdów.

Do końca 2001 roku tańczyłem wyczynowo na turniejach tańca w Polsce i za granicą. W roku 2002 otrzymałem uprawnienia instruktorskie kończąc studium organizowane przez Polskie Towarzystwo Taneczne przy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Tego samego roku rozpocząłem swoje taneczne życie zawodowe od prowadzenia zajęć dla studentów Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Medycznej w Poznaniu.
Po kilku latach udało się stworzyć Poznańską Akademię Tańca, czego owocem są tysiące osób, które uczestniczyły w moich zajęciach.

Te kilkadziesiąt już lat zajmowania się tańcem to nie tylko nabywanie praktyki i doświadczenia, to również ciekawe obserwacje związane z tym, jak człowiek przyswaja ruch i jaki ma to wpływ na jego osobowość.

Tango argentyńskie to mój ukochany taniec. Szczególnie interesuje mnie wielowymiarowość tanga oraz analiza ruchu, wpływająca na jakość, a zarazem głębię tanga. Choć całe życie zajmowałem się tańcem towarzyskim, bez reszty poświęciłem się odkrywaniu tanga w jego oryginalnej, korzennej, argentyńskiej formie.

Kwalifikacje:
- tańczę od 1990 roku
- w latach 1991-2001 tancerz sportowy turniejów tańca towarzyskiego (Polskie Towarzystwo Taneczne)
- od 2002 roku instruktor sportu o specjalizacji - taniec sportowy
- nieustannie rozwijam się czerpiąc również z pobocznych dziedzin (terapia ruchem, psychologia), które wpływają na moją pracę i sposób prowadzenia zajęć, co ku mojej radości przekłada się na opinie studentów.

Przeczytaj: Dawid Belach - mój blog 

tomasz sepowicz

TOMASZ SĘPOWICZ

Prowadzi zajęcia: Tango argentyńskieTomasz specjalizuje się w tangu argentyńskim, którym zajmuje się od 2013 roku.
Podczas zajęć dzieli się swoją pasją do tanga, zwraca szczególną uwagę na właściwy przekaz informacji i komunikację.
Studenci bardzo lubią jego zajęcia, szczególnie jego otwartość, dokładność i zaangażowanie.

Mateusz Bartkowiak, taniec towarzyski

MATEUSZ BARTKOWIAK

Prowadzi zajęcia: Taniec towarzyski, pierwszy taniec weselny, taniec użytkowy

Tancerz towarzyski posiadający mistrzowską klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Przez prawie 20 lat szkolił swój warsztat u najlepszych trenerów i tancerzy na świecie. Współpracował również z SOSW dla dzieci niewidomych w Owińskach prowadząc zajęcia ruchowe z elementami choreoterapii. W tańcu najważniejsze są dla niego emocje i to by każdy czuł się dobrze w swoim ciele.

Victoria Oskaldowicz, salsa

VIKTORIA OSKALDOWICZ

Prowadzi zajęcia: pierwszy taniec weselny, salsa


Instruktorka tańca i tancerka z wieloletnim doświadczeniem w technikach: taniec towarzyski, jazz, modern, show dance, salsa, balet. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Street Dance Show. Miłośniczka ruchu i muzyki.
Najważniejsze w pracy z parami jest wsłuchiwanie się w potrzeby pary i wdrażanie wymarzonej wizji w tańcu.

TYSIĄCE

KURSANTÓW

SETKI

PAR WESELNYCH

OD TEGO ROKU UCZYMY