Nauka tanga argentyńskiego online

Zarezerwuj swoją
lekcję już dziś

Zarezerwuj lekcję tanga online

Po co lekcja tanga online?

Jeśli nie masz czasu na udział w lekcjach na sali, bądź musisz pozostać w domu, z przyjemnością spotkamy się z Tobą podczas lekcji online. Sprawdziliśmy tę metodę wielokrotnie i wiemy, że to działa!

Jeśli już tańczysz tango, będzie to dogłębna analiza Twojego ruchu, aby prześwietlić wszystkie aspekty, które mogą wpłynąć na jakość Twojego tańca. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, będziesz mieć komfortowe i bezstresowe warunki.

Lekcje tańca online to oszczędność czasu, komfort lekcji we własnym domu, a przede wszystkim 100% uwagi instruktora. Lekcja trwa pół godziny lub całą godzinę. Czas lekcji możesz wybrać podczas rezerwacji. Potrzebujesz skype, zoom, lub google meet.

lekcje tanga online Poznań

Opinie o lekcjach tanga online

 • Marek Stawarz
  Czym jest dla Ciebie Tango i jak chcesz się w nim widzieć” Takie stwierdzenie rozpoczęło lekcję… Lekcję, którą nie zapomnę nigdy. Bo taniec to emocja, to czas z partnerką, to rozmowa, to bliskość…Po to tańczymy, by porozmawiać bez słów, i się zrozumieć, by “przeżywać” taniec… To całkiem inne podejście, podejście które jest potrzebne by się rozwijać, by z tańca wyciągnąć chęci i miłość do niego niezależnie od stopnia zaawansowania. By mu się całkowicie oddać. Taniec to przede wszystkim To. I najważniejsze. Da się to osiągnąć uczestnicząc w lekcjach online… Chęci, kamera, muzyka… nic więcej nie potrzeba. Doświadczenie trenerskie i miłość do tańca czuć nawet przez internet :) Polecam tego Pana :) 
  Marek Stawarz
 • Danka Stawarz
  Po instruktorze z kilkunastoletnim doświadczeniem spodziewałam się, że da radę nauczyć nowych kroków, zweryfikować postawę i technikę, zwrócić uwagę na charakter tańca i to faktycznie udało się świetnie realizować, ale nie spodziewałam się, że też da radę przez skype wypatrzeć błędy związane z prowadzeniem/podążaniem i skutecznie im zaradzić Najbardziej jednak spodobało mi się to, że Dawid Belach trafił w sedno, jeśli chodzi o kwestię "już coś umiemy, co dalej?
  Danka Stawarz
 • Sławomir Sidorski
  To na co możecie liczyć to uważne oko, fachowe wskazówki i zaangażowanie Dawida. Wyłapanie detali na ekranie, wyłożenie tego w jasny sposób i przećwiczenie dla nas oznacza postęp, a świadczy o klasie doświadczonego instruktora.Nie mając początkowo oczekiwań wobec zdalnych zajęć muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni.
  Sławomir Sidorski

Lekcje tanga argentyńskiego online

Nauka tanga argentyńskiego online

Lekcje prowadzi Dawid Belach

W lekcji można uczestniczyć solo lub w parze.

Cennik

indywidualne lekcje, online | tango argentyńskie

70 zł | 30 minut (do dwóch osób)

140 zł | 60 minut (do dwóch osób)

Lekcje indywidualne wymagają przedpłaty online. Przyjmujemy wszystkie formy płatności: karta kredytowa, BLIK na telefon, PayPal.

Zachęcamy również do zapoznania się z możliwością bezpłatnej usługi PayPo dostępnej przy płatności online - rezerwujecie lekcje, a płacicie dopiero po 30 dniach. W panelu płatności należy wybrać opcję PayPo.

Jeszcze więcej tanga

Śledź nas na Facebooku oraz Instagramie

Zarezerwuj