Co jest naszym priorytetem?

Podczas zajęć priorytetowo stawiamy na jakość ruchu, który jest kluczem do osiągnięcia zmysłowości.

Dlaczego?

Aby odczuwać zmysłowość, Twoje ciało powinno być integralne. Czucie swojego ciała, zrozumienie potencjału, jakim dysponujesz, zwiększy Twoje doznania z ruchu, który stanie się naturalny, organiczny.

Jak uczymy?

W pierwszej kolejności stawiamy nie tyle na kroki i figury, co technikę tańca, mechanikę ruchu. Ponadto co jakiś czas zachęcamy, aby poszerzyć perspektywę poprzez zmianę swojej tanecznej roli; partner, który czasem wchodzi w rolę osoby podążającej, partnerka wchodząca w rolę prowadzącego - dzięki tym ćwiczeniom rozumienie i komunikacja w parze zwiększa się diametralnie.

Kochamy tango i zależy nam przyjemnej atmosferze podczas zajęć. Dbamy o luźną atmosferę, komfort, a jednocześnie wysoki poziom wiedzy, która przełoży się na Twoje umiejętności.

Zobacz fragment zajęć grupowych

Opinie o naszych zajęciach

 • Viktoria Oskaldowicz
  Świetna szkoła prowadzona przez genialny duet. Panująca atmosfera sprawia, że nie można się doczekać kolejnych zajęć. Należy też wspomnieć o umiejętnościach i emocjach, które w łatwy i przyjemny sposób przekazują. Zdecydowanie polecam!
  Viktoria Oskaldowicz
 • Marek Stawarz
  To całkiem inne podejście, podejście które jest potrzebne by się rozwijać, by z tańca wyciągnąć chęci i miłość do niego niezależnie od stopnia zaawansowania. By mu się całkowicie oddać. Taniec to przede wszystkim To.”
  Marek Stawarz
 • Jarosław Słowiński
  Same zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Nieustanna życzliwa uwaga prowadzących powoduje, że każdy czuje się życzliwie zaopiekowany. Ogromna wiedza nie tylko w temacie tanga ale i funkcjonowania ludzkiego ciała, a przede wszystkim umiejętność i cierpliwość w przekazywaniu tej wiedzy. Polecam.”
  Jarosław Słowiński

Zajęcia grupowe dla średnio / zaawansowanych

Chcesz zacząć jak najszybciej?

Napisz do nas: biuro@akademia-tanca.pl lub zadzwoń: 501 011 818, aby umówić się na zajęcia grupowe.

FAQ

Jeszcze więcej tanga

Lekcje indywidualne

Rozwój i zwiększanie jakości swojego tańca uzyskasz przez lekcje indywidualne. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie zajęć grupowych, lekcji indywidualnych, praktyk oraz udziału w milongach.

Zarezerwuj indywidualne lekcje

Tam możesz też sprawdzić dostępne terminy.


Przyjdź na nasze praktyki milongi i warsztaty!

Dodatkowo zapraszamy na praktyki w poniedziałki o 20:15-21:45 oraz cykliczne warsztaty między innymi z Marią Kraft i Nazarem Mikhalykiem.

Jesteśmy również organizatorem dwóch regularnych poznańskich milong - Extravagante oraz Muchacha oraz Poznańskiego Maratonu Tanga La Libertad.

Zapoznaj się z naszymi wydarzeniami na profilu Poznańskiej Akademii Tańca